Оригинал Франция
Оригінальні запасні частини RENAULT – гарантія якості та відповідності, 100% якості – за 100% ціни.
Оригінальні запчастини - продаються виключно через торговельно-сервісну мережу Renault. Оригінальні запасні частини виготовляються у суворій відповідності до передбачених характеристик матеріалів, під жорстким контролем якості та випробовуються на відповідність якісним показникам для забезпечення довговічності. Щоб дати можливість автокомпанії забезпечувати повне гарантійне покриття та забезпечити якість ремонту машин, від дилерів потрібно стимулювати споживачів використовувати тільки оригінальні запчастини при сервісі машин компанії.
Оригінальні запасні частини виготовляють самі продуценти техніки, їх дочірні фірми та незалежні заводи-субпостачальники на замовлення та технічні умови продуцентів машин. Отже, оригінальною вважається деталь, яка призначена для встановлення на машину при складанні, або для продажу автокомпанією як запасна частина. Упаковані в оригінальну упаковку, як правило, захищену голограмою. На упаковці нанесено оригінальний код запчастини, правильний підбір якого гарантує повну відповідність при інсталяції на ваш автомобіль. Саме ці запчастини були встановлені продуцентом вашого автомобіля на конвеєрі під час його збирання та рекомендовані ним під час ремонту вашого автомобіля.
При встановленні оригінальних запчастин на сертифікованому СТО ви маєте можливість отримати стандартну гарантію від виробника.
Оригінальні запчастини Рено забезпечують тривалу експлуатацію цих машин, а також безпеку її водія та пасажирів. Але крім таких на полицях автомагазинів у широкому асортименті представлені неоригінальні, і що найнебезпечніше контрафактні запасні частини. Тому при покупці потрібно віддавати перевагу лише надійним продавцям.
Можливо, ви помічали, що оригінальна запчастина, яка стояла на вашому новому авто, відпрацювала набагато довше, ніж та, на яку ви її замінили пізніше, навіть якщо підібрали хорошої якості? Вся справа у контролі якості, який вироблятиметься в процесі виробництва автомобіля. Повернемося до прикладу з підшипниками SNR. Частина вироблених підшипників піде на ринок у рідній упаковці SNR, інша частина тих самих підшипників, піде на завод Renault, з яких деякі будуть встановлені на нове авто, а деякі теж підуть у продаж, тільки в упаковці Renault. Але всьому цьому передує важливий процес, який називається контроль і тестування. Справа в тому, що всі партії запчастин, що поставляються на завод Renault, проходять серйозну перевірку якості. Наприклад: для поставки на завод рено - для перевірки якості візьмуть кожен третій підшипник, що означає, що з партії в 100 шт, 33 підшипники підуть на переробку після контролю якості, в той же час для підшипників які завод SNR продає під своїм ім'ям, на контроль буде взято кожен 10-й або 20-й підшипник. Це означає, що додатковий контроль якості вимагає часу, ресурсів та іншого, що, звісно, впливає і кінцеву ціну. Але тільки після цього завод Renault дасть на ваш автомобіль 5 років гарантії. Відповідно, підшипник SNR в рідній упаковці може бути нижчим за якістю той самий підшипник, тільки в упаковці Renault оригінал.
Подушка безпеки водія AIRBAG Renault Sandero 2 (2017-...) Оригінал 985705074R

Подушка безпеки водія AIRBAG Renault Sandero 2 (2017-...) Оригінал 985705074R

Артикул:985705074R
Наличие:В наличии
5 336грн
Показано с 1 по 12 из 3693 (всего 308 страниц)