breadcrumbs_revolution_theme

Доставка замовлення по Україні та по Києву здійснюється кур'єрськими службами Нова пошта, Делівері. Доставка здійснюється на адресу (місто та номер відділення) вказаною при оформленні замовлення. Оплата при цьому може здійснюватися 2 способами: 100% передоплата на картковий рахунок ПриватБанку (комісія оплачується банком або терміналом відправником), також можна сплатити післяплатою, тобто. при отриманні замовлення на відділенні Нової пошти (комісію за повернення грошей оплачує покупець). Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами обраної кур'єрської служби.

Усі кузовні запчастини відправляються за передоплатою. Всі замовлення, що надсилаються кур'єрськими службами, страхуються на суму рівну сумі товару за замовчуванням. Якщо клієнт бажає не страхувати замовлення, то зобов'язаний заявити про це письмово у коментарі при оформленні замовлення або написавши лист у вільній формі на еп інтернет-магазину.

Усі посилки упаковуються якісно. При виявленні пошкодження або втрати посилки покупець зобов'язаний не відходячи з відділення кур'єрської служби написати відповідну заяву та повідомити менеджеру інтернет-магазину. Інакше інтернет-магазин відмовить вам у сприянні вирішення цього питання. Усі витрати при пошкодженні або втраті посилки несе кур'єрська служба доставки.