Новий Renault Megane E-Tech electric

Новий Megane E-Tech electric доповнює нашу лінійку електрокарів і демонструє потужний комерційний старт. Перший електричний Renault Megane E-Tech надійшов клієнтам у Франції у травні 2022 року. Комерційний запуск розпочався по всій Європі. Кількість замовлень сягнула 20,000 одиниць, при цьому більшість з них припадає на топові версії, що мають запас ходу у 450 км і мультимедійну систему Open RLink на базі Google®.


Технологія повного гібриду (HEV) переживає справжній бум у 59,000 одиниць, +87% на противагу першому кварталу 2021 року. Ця технологія успішно втілена на ключових моделях Renault, де мікс становить 22% для Clio, 25% для Captur, 59% продажів Arkana і також очікується для ключової версії нового Austral.


Екологічність: у контексті стрімкого зростання цін на енергоносії та екологічні виклики, Renault посилює свої лідерські позиції на ринку електромобілів у Європі завдяки привабливому модельному ряду і вибору технологій, що відповідають запитам клієнтів.


У відповідності до своїх амбіцій досягти найекологічнішого міксу на європейському ринку до 2025 року, при показниках у більш як 65% електрокарів і електрифікованих транспортних засобів у структурі продажів, компанія Renault досягла значного прогресу на ринку електромобілів. Лінійка E-Tech (електричні і гібридні силові агрегати) складає 36% продажів легкових атомобілів Renault у Європі у першій половині 2022 року, у порівнянні з 26% у першій половині 2021 року; це при тому, що середній ринковий показник досі менший за 30%.

14.07.2022